قوانین و مقررات سایت


 

۱. وب سایت آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر ، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند .
 
۲. حقوق معنوی محتوایی وب سایت ، متعلق به آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر می باشد؛ وب سایت آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می دارد.
 
۳. خدمات و محتوياتی که توسط وب سایت تولید و عرضه می شوند؛ صرفا جهت استفاده در این وب سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس ها، لوگو و... از وب سایت آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب سایت و لینک به مطلب ذکر شده ، با کسب اجازه کتبی از مسئولان وب سایت مجاز است .
 
۴. وب سایت آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 
۵. وب سایت آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر پایگاه اینترنتی دیگری جز www.valiasrlab.com و زیر مجموعه های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس هایی جز آدرس های رسمی و معتبر این وب سایت، مورد تایید آزمایشگاه تخصصی و پاتوبیولوژی ولیعصر نیست.

مطالب پربازدید


آنمی (anemia) که در زبان فارسی به آن کم خونی گفته می شود عبارت است از کاهش هموگلوبین و گلبول های قرمز خون
تاریخ: 1394/11/29 , تعداد بازدید: 815
وقتي اسپرم ها وارد مهبل ( واژن) مي شوند، از طريق لوله هاي رحمي خود را به سمت تخمك آزاد شده مي رسانند.
تاریخ: 1394/11/29 , تعداد بازدید: 795
IUI به معنی تلقیح داخل رحمی اسپرم و یکی از روشهای کمک باروری می باشد.
تاریخ: 1394/11/29 , تعداد بازدید: 697

تماس با ماآمار سایتافراد آنلاین: 71 نفر

بازدید های امروز: 394 نفر

بازدید های دیروز: 609 نفر

کل بازدید های سایت: 1353244 نفر

نماد اعتماد
sibapp